Pradedate verslą? Penki patarimai, kaip įsteigti įmonę ir paversti ją pelningą

Pastaruoju metu žmonėms, ypač – lietuviams, daug priimtiniau atrodo užimti samdomo darbuotojo poziciją, nei imtis verslininko karjeros. Dažniausiai taip yra dėl to, nes žmonės nenori rizikuoti. Tačiau rizikuodami protingai Jūs galite sulaukti pasisekimo. Dauguma atvejų praverčia ir teigiamus įmonės veiklos rezultatus nulemia profesionalų pagalba steigiant įmones. Siūlome susipažinti su penkiais esminiais patarimais prieš pradedant steigti verslą.

  1. Išgryninkite idėją.

Pasitaiko gana nemažai atvejų, kuomet įmonės po vienerių ar dviejų metų veikimo stabdo veiklą dėl bėdų, su kuriomis susiduria. Tai gali būti problemos dėl pernelyg didelės konkurencijos vietinėje ar pasaulinėje rinkoje (priklausomai nuo įmonės veiklos krypties), išaugusių skolų, kurias nulėmė netinkamas finansų valdymas ar nuostolingas pajamų ir išlaidų santykis. Tad itin svarbu apsvarstyti, ar Jūsų idėjos įgyvendinimui nepakiš kojos tokios sąlygos, kaip konkurencingumas, prekės ar paslaugos aktualumas, kainodara, prekybos vieta, mokesčiai, žmogiškieji ištekliai, verslo forma ir pan.

  1. Pasitikėkite savimi ir įvertinkite savo galimybes.

Svarstant apie savo verslą jus gali užklupti dvejonės ir baimės. Pasitikėkite savimi ir rizikuokite. Rizika – neatsiejama nuo verslo. Itin svarbu rizikuoti protingai, gerai apmąstant savo finansines, asmenines galimybes. Atminkite, kad niekas negimė mokėdamas – daugumos dalykų galite išmokti. O jei manote, kad dėl tam tikrų priežasčių vienokių ar kitokių užduočių negalėsite atlikti, visa tai galės atlikti Jūsų pasamdytas personalas. Jei dvejonės ir nežinia užklumpa pagalvojus apie verslo pradžią ir įmonės steigimą, nuvykite jas šalin ir pasikliaukite mūsų pagalba steigiant įmones. Užsiimame tuo profesionalai jau daug metų.

  1. Pasitelkite profesionalus.

Steigdami savo įmonę nustebsite, kiek įvairių teisinių ir biurokratinių procedūrų teks atlikti – nuo registravimosi registruose ir kitose institucijose iki visko tvirtinimo notarų kontorose. Tai – išties nelengva, ypač neturint patirties ar išmanymo. Geranoriškai rekomenduojame pasinaudoti pagalba steigiant įmones. Galime pasiūlyti analogišką kokybę ir daugumą atvejų geresnę už kitas pagalba steigiant įmones užsiimančias bendroves.

Pradėję užsiimti savo verslu jau įsteigtoje įmonėje turėsite pasirūpinti įvairiais gamybos, tiekimo, bendradarbiavimo, personalo klausimais, tačiau neabejotinai svarbiausias ir sudėtingiausias aspektas – finansiniai klausimai. Jei norite, kad pajamos viršytų išlaidas, kad įmonės veikla būtų stabili ir visi valstybės nustatyti reikalavimai būtų įvykdyti preciziškai, Jums itin svarbu pasirūpinti kokybišku finansų tvarkymu ir apskaita. Kaip ir minėjome, tai išties sudėtinga, todėl buhalterinės paskaitos tvarkymas Kauno įmonėms yra mūsų teikiama paslauga, kurią rekomenduojame.

Pabaigai

Norint steigti įmonę reikia gerai apsvarstyti verslo idėją, kurią įgyvendinsite. Svarbu neprarasti pasitikėjimo savo galimybėmis ir jas gerai žinoti. Rizika yra sveika, kai rizikuojama protingai, gerai apsvarsčius visus „jeigu“. Vykdant įmonės veiklą itin svarbu rūpintis finansų apskaita. Steigiant įmonę ypač pravartu pasinaudoti profesionalia mūsų teikiama pagalba steigiant įmones, o sprendžiant finansų apskaitos klausimus puikus pasirinkimas – mūsų paslauga buhalterinės apskaitos tvarkymas Kauno įmonėms.