Pakalbėkime apie ricinos aliejų

Ricinos aliejus

Daugelis žmonių, išgirdę kalbant apie ricinos aliejų, pirmiausia pagalvoja apie laisvinančiuosius, tačiau puikiai suprantama, kad ricinos aliejus turi gerokai daugiau panaudojimo galimybių. Ką jau kalbėti apie tai, kad ricinos aliejus pasižymi labai turtinga ir senus laikus menančia istorija. Ricinos aliejus yra išgaunamas iš ricinos augalo (Ricinus communis) sėklų. Dar 1550 m. pr. Kr. ricinos aliejų naudojo senoves egiptiečiai. Tuomet aliejumi buvo bandoma sumažinti akių sudirgimą. Ir tai tik vienas iš daugybės pavyzdžių, todėl pateiksime jums keletą ricinos aliejaus panaudojimo būdų.

  • Ricinos aliejus gali padėti plaukų augimui: norite, kad jūsų plaukai augtų greičiau? Norite sustiprinti plaukų galiukus? Siekiate apsisaugoti nuo plaukų lūžinėjimo? Naudokite ricinos aliejų. Švelniai į plaukus ir galvos odą įmasažuokite sušildytą ricinos aliejų. Tai pagerins kraujo patekimą į folikulus, paskatinant plaukų augimą. Ricinos aliejuje taip pat yra ir omega-6 sočiųjų rūgščių, todėl šio aliejaus pagalba labai efektyviai atgaivinsite savo plaukus. Tuo tarpu, jei norite dar didesnio efekto, įmasažavus aliejų į plaukus ir galvos odą, užsidėkite naktinę kepuraitę ir aliejų palikite per naktį. Ryte gali tekti plaukus ištrenkti keletą kartų, kad pašalintumėte susiriebalavusius plaukus, tačiau rezultatas, kurį pamatysite, bus akivaizdus.
  • Gydo odos grybelį ir kitas galvos odos problemas: ricinos aliejus taip pat pasižymi ir antigrybelinėmis bei antibakterinėmis savybėmis, todėl reguliariai masažuojant jį į galvos odą, galite išspręsti daugybę galvos odos problemų.
  • Sustiprinami plaukai: ricinos aliejuje yra jau minėtų omega-6 ir omega-9 sočiųjų rūgščių. Šios medžiagos padeda sustiprinti plaukus ir paversti juos sveikesniais. Trumpiau tariant, jei ricinos aliejų įtrauksite į savo kasdienę grožio priežiūros rutiną, neilgai trukus pastebėsite, kad jūsų plaukai tapo tvirtesni, sveikesni ir labiau žvilgantys.
  • Kondicionuoja plaukus: jums nebūtina naudoti brangius komercinius plaukų kondicionierius. Pakanka sumaišyti vos kelis ricinos aliejaus lašus su jūsų naudojamu kondicionieriumi – tai padės suminkštinti plaukus ir pavers juos sveikesniais.
  • Ilgesnės blakstienos: jei norite turėti ilgesnes blakstienas, tačiau nenorite pasinaudoti blakstienų priauginimo paslaugomis, tuomet prieš miegą patepdamos savo blakstienas ricinos aliejumi, galite sulaukti teigiamų pokyčių. Ricinos aliejus padės pailginti ir pastorinti jūsų blakstienas.
  • Puikus odos drėkiklis: ricinos aliejus gali labai giliai įsiskverbti į vidinius odos sluoksnius, tokiu būdu iš vidaus sudrėkinant ir suminkštinant odą. Jis taip pat padeda paskatinti elastino ir kolageno gamybą, o tai tiesiogiai prisideda prie odos įlinkimu ir raukšlelių šalinimo, atjauninant ir išlyginant odą.
  • Sausos odos sprendimo priemonė: jei kenčiate nuo išsausėjusios odos sukeliamų problemų, ricinos aliejus gali padėti išspręsti odos išsausėjimą. Sumaišius ricinos aliejų su kokosų aliejumi (santykiu vienas prie vieno) ir užtepus gautą mišinį ant pažeistos odos vietos (paliekant 20-30 , o paskui visą tai nuvalant su šiltu vandeniu), galite pajusti akivaizdžių teigiamų pokyčių.