Autobusiukų nuoma Kaune: ruošiantis kelionei į užsienio šalį

Šiandien autobusiukų nuoma Kaune yra labai populiarus vartotojų pasirinkimas – ypač tuomet, kai yra numatoma leistis į kelionę ant ratų po pasirinktą užsienio šalį. Autobusiukas tokiu atveju tampa veiksmingu tarpiniu variantu tarp lengvojo automobilio ir kemperio. Todėl jei jūs taip pat esate numatę kelionę autobusiuku ir norėtumėte išsinuomoti pasirinktą mikroautobuso modelį, kuris tiktų jūsų numatytai kelionei, siūlome pasinaudoti keliais praktiškais patarimais.

Autobusiuko nuoma Kaune

Nuspręskite, kiek žmonių keliaus autobusiuku

Turite iš anksto numatyti, kiek žmonių leisis į jūsų numatytą kelionę po pasirinktą šalį. Jei jūs numatėte į kelionę leistis su didesne nei 10 žmonių grupe, tuomet turite suprasti, kad patys vairuoti mikroautobuso jūs negalėsite ir jums taip pat reikės pasinaudoti profesionalaus vairuotojo teikiamomis paslaugomis. Taip yra todėl, kad mikroautobusai, kuriuose yra daugiau nei 10 vietų, yra nuomojami tik su vairuotoju.

Jei norite keliauti patys, t.y. mikroautobusą vairuoti savo jėgomis, tuomet turėtumėte keliautojų skaičių sumažinti iki 9 žmonių. Tokius mikroautobusus, kuriuose yra 8 ir 9 vietos, galima vairuoti turint B kategorijos vairuotojo pažymėjimą (jų svoris būna mažesnis nei 3,5 t).

Pagalvokite, kas vairuos mikroautobusą

Jei norite išsinuomotą mikroautobusą visos kelionės metu vairuoti patys, tuomet turėtumėte atsižvelgti į tai, ar jūs atitinkate autobusiukų nuomos bendrovės keliamus reikalavimus. Dažniausiai šių paslaugų teikėjai vairuotojui taiko tam tikrus reikalavimus, susijusius su jo amžiumi ir vairavimo stažu. Jei esate sulaukę 21 m. amžiaus ir jūsų B kategorijos vairavimo stažas nėra trumpesnis nei 2 metai, tuomet jums neturėtų kilti sunkumų išsinuomojant pasirinktą autobusiuko modelį. Tačiau jei vairavimo patirties jums stinga ir jei jūs esate jaunesni, dėl savo galimybių pasinaudoti šiomis paslaugomis turėtumėte pasitarti su pasirinkta bendrove.

Nuspręskite, kokio autobusiuko jums reikės

Kiekvienas autobusiukas yra skirtingo modelio. Tai reiškia, kad kiekvienas modelis pasižymi skirtingu funkcionalumu ir erdvumu. Tai turi labai didelės tiesioginės įtakos ir pačiai kelionei, todėl jei jūs siekiate, kad keliauti jums būtų kuo patogiau ir paprasčiau, turėtumėte neskubėdami įvertinti rinkoje veikiančių mikroautobusų nuomos bendrovių turimą skirtingų modelių pasiūlą, atsižvelgiant į įvairius veiksnius, pvz., erdvumą, patogumą, kuro sąnaudas, pavarų dėžės tipą, gamybos metus, funkcionalumą ir kt.

Dažniausiai šiuolaikinės mikroautobusų nuomos bendrovės savo klientams siūlo labai naujus mikroautobusų modelius, todėl jie įprastai pasižymi pakankamu funkcionalumu ir yra techniškai tvarkingi.

Įvertinkite savo numatytą biudžetą

Kiekviena mikroautobusų nuomos bendrovė savo teikiamas paslaugas įkainoja skirtingai. Todėl prieš leisdamiesi į savo numatytą kelionę, įvertinkite ir turimą biudžetą. Jei žinosite, kiek galite skirti autobusiuko nuomai, galėsite lengviau pasirinkti ir jums tinkantį mikroautobusą. Ir atminkite – kuo ilgesniam laikui jūs išsinuomosite autobusiuką, tuo mažiau mokėsite už vieną nuomos parą.